БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ЗСУ 

24.05.2023 / Національний Центр "Український Дім" / 19:00

Аукціон є частиною міжнародного Форуму Smart Building, який присвячено відновленню інфраструктури міст та впровадженню технологічних проектів в Україні.

вул. Хрещатик, 2, Київ, Україна

+380731404016

[email protected]

Хочеш допомогти армії та цікавишся незвичними речами? Долучайся до благодійного аукціону на підтримку ЗСУ, який організовано низкою волонтерських організацій та Фондів. Ти побачиш військову атрибутику, що перетворилась на справжні витвори мистецтва. Твоя участь – стане донатом для трьох підрозділів, які наближують нашу Перемогу.

Наші захисники з Донецького напрямку прямо з передової спеціально для цього заходу передали відстріляні гільзи та ящики від снарядів. Художники та митці зробили з них витвори мистецтва й перетворили військову атрибутику у неперевершені предмети!

Усі лоти Аукціону можна буде придбати та забрати з собою прямо із заходу. Частину лотів буде розіграно серед присутніх. Всі зібрані кошти – будуть використані на допомогу військовим.

ДЛЯ КОГО МИ ЦЕ РОБИМо!

Пікап

Збір коштів для 109 бригади на пікап

Дрони-камікадзе

Збір коштів для 120 окремого розвідувального батальйону на FPV Дрони-камікадзе та супутнє обладнання

DJI Mavic

Збір коштів для для 24 бригади ім. короля Данила на дрони DJI Mavic

Приєднуйся!

Під час аукціону виступатимуть артисти. А також запланований фуршет, який допоможе знайомству всіх небайдужих людей, об’єднаних метою допомоги нашим захисникам та нашою спільною Перемогою!

організатори аукціону
локація

Національний Центр "Український Дім"

Час початку Благодійного Аукціону - 19:00

вул. Хрещатик, 2, Київ, Україна

+380731404016

[email protected]

СПІЛЬНО НАБЛИЗИМО НАШУ ПЕРЕМОГУ!

зареєструватись на аукціон